-
Op dit moment zijn er geen werkzaamheden die hinder veroorzaken.
-
Uw schutting plannen? Kijk op www.plantoolterneuzen.eu
Werkzaamheden primaire waterkering

Het talud is de schuine helling langs de frontmuur Noordwest. Deze frontmuur is onderdeel van de primaire waterkering en ligt aan de oostzijde van de Nieuwe Sluis.
Eerst geotextiel, dan open steenasfalt
Om te beginnen voorzien we het talud van geotextiel (gronddoek). Daarmee voorkomen we dat de grond uitspoelt. Vervolgens brengen we open steenasfalt (OSA) aan. Dankzij dit OSA is het talud bestand tegen golven en stroming.
Groene helling
Als het hele talud bedekt is met OSA brengen we hierop nog een laag grond aan. Dankzij de structuur van het asfalt blijft dat goed liggen. De grond zaaien we in zodat het talud een groene helling wordt.
Inrichten verblijfplaats
Het wandelpad onderaan het talud asfalteren we ook. Dit wandelpad loopt naar de verblijfplaats bij de dienstenhaven (nummer 2 op het kaartje). Dit is een van de acht verblijfplaatsen die te vinden zijn op en rondom de Noordzeesluizen. Het houten zitelement dat we hier plaatsen, biedt uitzicht over de West-Buitenhaven.